Movies
Ratings
18
Saw IIRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
SawRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
HopeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.0
The Lakeside Murder CaseRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
HowlingRated ★ 3.5