Series
Ratings
52
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
High SocietyRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0