Titles you rated
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 1.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0