Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 2.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0