Movies
Ratings
444
The Great BattleRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Bring It OnRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 2.5
Muriel's WeddingRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
StorksRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5