Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Pure LoveRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Childless ComfortRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
Love RainRated ★ 4.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 1.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5