Titles you rated
Swimming PoolRated ★ 5.0
CallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0- Fair ElectionRated ★ 5.0
Moving OnRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Move The GraveRated ★ 4.0
GyeongjuRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 3.5
The ImpossibleRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0