Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Hogu's LoveRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.5