Movies
Ratings
14
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5