Series
Ratings
24
Running ManRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0