Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5- Orphan BlackRated ★ 4.5
Orphan BlackRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5- My Love PatzziRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Ugly AlertRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0