Series
Ratings
281
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.5
Wednesday Food TalkRated ★ 4.0- JobsRated ★ 3.0
- Azuki-chan Season 1Rated ★ 3.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.5
JTBC LectureRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0- Heonjipjulge SaejipdaoRated ★ 3.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Mari and MeRated ★ 4.0- Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5