Movies
Ratings
67
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
ToiletRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 1.5
The HelpRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0