Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Monk and the GunRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
BrickRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 4.0
ArcticRated ★ 5.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 1.0
Beastie BoysRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
Beauty WaterRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0