Movies
Ratings
383
OppenheimerRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 1.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 1.5
The WhaleRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The MotherRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
The Point ManRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
PreyRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5