Movies
Ratings
214
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 0.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0