Titles you rated
The WailingRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.5
Copying BeethovenRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0