Movies
Ratings
26
TitanicRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
A Melody to RememberRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0