Series
Ratings
35
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0