Movies
Ratings
347
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 1.0
New WorldRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 2.0
PiratesRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 2.5
Laurence AnywaysRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.5
Synecdoche, New YorkRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.0
AnomalisaRated ★ 3.0