Movies
Ratings
118
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Truth BeneathRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Taste of MoneyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0