Movies
Ratings
258
HIYARated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 2.5
Doggy PooRated ★ 2.5
RawRated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0
The Cabinet of Dr. CaligariRated ★ 1.0
Swing KidsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
HalloweenRated ★ 1.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Worst WomanRated ★ 2.5