Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5