Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
You Season 4Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
HyoukaRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5