Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Cleansing HourRated ★ 2.5
The OrphanageRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.5