Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5