Titles you rated
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 4.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0