Movies
Ratings
15
Music and LyricsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 5.0