Movies
Ratings
382
FyreRated ★ 2.0
RunRated ★ 4.0
The House That Jack BuiltRated ★ 0.5
Creep 2Rated ★ 4.0
IrreversibleRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 1.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 1.0
What Happened to MondayRated ★ 1.5
BurningRated ★ 1.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.0