Movies
Ratings
552
The TreacherousRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
My WayRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0