Series
Ratings
22
Killing EveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 1.0
My NameRated ★ 2.5
Money HeistRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0