Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Japan Sinks 2020Rated ★ 1.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Terra FormarsRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5