Titles you rated
Prison PlaybookRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5- LimitRated ★ 1.5
From Five To NineRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- ポケットモンスターRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Imjin War 1592Rated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0