Series
Ratings
16
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5