Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
BugoniaRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 4.5
Old JoyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
DogtoothRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
Bring Him Down To A Portable SizeRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- Memories in My FrameRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5