Series
Ratings
142
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Thirty-NineRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.0
Doctor ChaRated ★ 3.0
The Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
HorimiyaRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5