Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.0
Night in ParadiseRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.0
The InformerRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0