Movies
Ratings
30
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0