Titles you rated
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0