Series
Ratings
24- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 4.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.5