Titles you rated
Blue StreakRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
GORated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0- BlackRated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
FrequencyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0