Series
Ratings
50
Witch HuntRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0