Titles you rated
SmugglersRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
MoneyRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Point ManRated ★ 1.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5- HeroRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0