Series
Ratings
29
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Police AcademyRated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0- ItRated ★ 2.0
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5