Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0