Series
Ratings
92
House of CardsRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Resident Season 6Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5