Movies
Ratings
27
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
TriangleRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0- D-WarRated ★ 0.5
The Last GodfatherRated ★ 0.5
Tidal WaveRated ★ 3.0