Movies
Ratings
373
The VillainessRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
Dear JohnRated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 4.0
The ProtectorRated ★ 4.0