Movies
Ratings
56
The ThievesRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0