Movies
Ratings
29
The Truman ShowRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 5.0
Fifty Shades FreedRated ★ 5.0
Apocalypse NowRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
All the Money in the WorldRated ★ 4.5
The CollectionRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0